درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ

راهنمای ثبت نام و استفاده از کد تخفیف

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵

برای ثبت نام در پی‌پینگ و اعمال کد تخفیف مطلب زیر را بخوانید. اگر قبلا در پی‌پینگ ثبت نام انجام داده‌اید قسمت دوم را مطالعه کنید.

قسمت اول: ثبت نام

وارد صفحه ثبت نام پی‌پینگ شوید (https://www.payping.ir/pricing) و پنل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت انتخاب هر پنل، امکان ارتقا به پنل‌های دیگر وجود دارد. لذا در ابتدا می‌توانید پنل برنزی که راه اندازی آن رایگان است را انتخاب کنید و پس از بررسی، پنل خود را ارتقا دهید.

[su_label type=”important”]توجه[/su_label]

کد تخفیف ارسال شده برای فعال سازی پنل‌های نقره‌ای و طلایی تنها تا ۲۰ اسفند قابل استفاده است.

پس از انجام مراحل ثبت نام به پنل کاربری خود مراجعه کنید. برای تایید حساب کاربری وارد کردن اطلاعات ایمیل، تایید شماره همراه، کد ملی و شماره شبا الزامیست و بعد از ثبت نام هم امکان تکمیل و یا ویرایش اطلاعات در پنل کاربری وجود دارد.

[su_button url=”https://www.payping.ir/pricing/” id=”utm_1″ target=”blank” style=”flat” color=”#ffffff” size=”5″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: user” text_shadow=”3px 3px 3px #000000″]همین الان ثبت نام کنید[/su_button]

قسمت دوم: ارتقا پنل

در صورتی که قبلا در پی‌پینگ ثبت نام کرده‌اید به وبسایت پی‌پینگ مراجعه کنید و در پنل کاربری به قسمت درخواست تسویه حساب > ارتقا پنل بروید.

[su_button url=”https://www.payping.ir/pricing/” id=”utm_2″ target=”blank” style=”flat” color=”#ffffff” size=”5″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: user” text_shadow=”3px 3px 3px #000000″]ورود به پنل کاربری[/su_button]

متناسب با نوع فعالیت کسب و کار خود یکی از پنل‌های نقره‌ای، طلایی یا پلاتینیوم را انتخاب کنید. امکانات هر پنل توضیح داده شده است. در صورتی که از طریق اپلیکیشن ثبت نام کرده‌اید به صورت خودکار پنل برنزی برای شما در نظر گرفته می‌شود که قابل ارتقا است.

پس از انتخاب پنل موردنظر، فاکتور پنل به صورت زیر نشان داده می‌شود. این فاکتور هم در قسمت نوتیفیکشن پنل کاربری قابل دسترسی است و هم به ایمیل شما ارسال می‌شود.

 

پس از مشاهده فاکتور پنل می‌توانید کد تخفیف خود را وارد کنید و از تخفیف ویژه پی‌پینگ استفاده کنید.

 

پس از پرداخت فاکتور، حساب پی‌پینگ شما به صورت خودکار به پنل انتخاب شده ارتقا می‌یابد و تمامی امکانات پنل برای شما فعال می‌گردد.

برای دسترسی آسان تر به حساب کاربری و یا ایجاد و فروش محصولات و خدمات خود می‌توانید اپلیکیشن پی‌پینگ را دانلود کنید و یا در صورت استفاده از سیستم عامل ios از نسخه pwa استفاده کنید.

نحوه استفاده از نسخه pwa

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید