درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ

روش جدید پرداخت در کسب‌وکارهای آنلاین

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵

برون‌سپاری بخشی از یک کسب‌وکار آنلاین می‌تواند تمرکز یک مدیر را بر روی هدف اصلی فعالیت خود بیشتر کند. پرداخت آنلاین یا درگاه پرداخت هم می‌تواند به شکلی متفاوت برون‌سپاری شود و یکی از دغدغه‌های یک کسب‌وکار را مرتفع کند. این شکل از پرداخت می‌تواند به‌صورت یک لینک منحصربه‌فرد و به شکل گزارشی کامل از پرداخت‌ها در اختیار کسب‌وکار قرار گیرد.

استفاده از خدمات پی پینگ چه مزیتی دارد؟

بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین و نوپا با مشکل پرداخت به‌صورت آنلاین روبه‌رو هستند. مکانیزم دریافت پول در کسب‌وکارهای آنلاین نیاز به درگاه پرداخت آنلاین از یکی از بانک‌های کشور دارد که دریافت این درگاه‌ها امری زمان‌بر است. همچنین داشتن گزارشی از خدمات یا اقلام فروخته‌شده نیازمند نوشتن کدهای بسیاری توسط برنامه‌نویسان آن کسب‌وکار است، زیرا این گزارش از سوی درگاه‌های آنلاین داده نمی‌شود. به‌طور کلی برون‌سپاری بخش‌هایی از یک کسب‌وکار آنلاین امری عادی در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین است، زیرا سبب می‌شود مدیر یک کسب‌وکار علاوه بر دریافت اطلاعاتی دقیق‌تر از کسب‌وکار خود تمرکز بیشتری بر فعالیت اصلی خود داشته باشد.

کسب و کار های آنلاین

در این طرح یک کسب‌وکار می‌تواند قسمت دریافت پول خود را به‌طور کامل برون‌سپاری کند و گزارش کاملی از دریافتی‌های خود داشته باشد. همچنین با تعریف یک آیتم، که می‌تواند یک نوع کالا یا خدمات به تعداد تعریف‌شده از سوی مدیر کسب‌وکار باشد، یک لینک منحصربه‌فرد دریافت کند. سپس می‌تواند این لینک را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و ایمیل کند یا به‌صورت یک دکمه برای پرداخت در سایت خود قرار داده و کاربر را به صفحه پرداخت هدایت کند.

مهم‌ترین مزیت این کار، برون‌سپاری بخشی از کسب‌وکارهای آنلاین و همچنین دریافت گزارشی کامل از اقلام یا خدمات انجام‌شده در کسب‌وکار است.

علاقه مندان می توانند با ثبت نام در سایت پی پینگ و استفاده از خدمات آن، تجربه پرداخت و دریافتی متفاوت از مشتریانتان را داشته باشید.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید