درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
فیلم مترجم

فیلم، پاپ کورن، پی‌پینگ

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۴۰۱/۰۷/۰۲

«فیلم مترجم» اولین ارائه‌دهنده خدمات ترجمه دقیق، صحیح و اصولی توسط کارشناسان ترجمه در زمینه فیلم، سریال، انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی است. با پیوستن «فیلم مترجم» به پی‌پینگ، می‌توانید در کنار تمام خدمات این سرویس، یک پرداخت امن و آسان را تجربه کنید.

«فیلم مترجم»، گروهی اینترنتی متشکل از افراد علاقه‌مند و باسابقه و کاملاً آشنا به تکنیک‌های ترجمه فیلم، مستند، فیلم‌های آموزشی، سریال، انیمیشن و همچنین تیزرهای تبلیغاتی است. و اولین ارائه‌دهنده خدمات ترجمه دقیق، صحیح و اصولی توسط کارشناسان ترجمه است که باهدف کمک به انتشار مطالب آموزشی و علمی تشکیل‌شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت «فیلم مترجم» (filmmotarjem.com)، علاوه بر ثبت سفارش و بهره‌مندی از انواع خدمات ترجمه و زیرنویس، با جدیدترین فیلم‌ها آشنا شده و نقد بررسی آن‌ها را مطالعه کنید. همچنین با دنبال کردن «فیلم مترجم» در آپارات و کانال تلگرام، می‌توانید همواره در جریان اخبار جدیدترین فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و بازی‌ها قرار بگیرید.

اکنون با پیوستن «فیلم مترجم» به پی‌پینگ، می‌توانید در کنار تمام خدمات این سرویس، یک پرداخت امن و آسان را تجربه کنید. برای استفاده از خدمات «فیلم مترجم» تابه‌حال تنها راه پرداخت مبلغ سفارش استفاده از شماره کارت بود که مستلزم صرف وقت برای واریز از طریق ATM و یا با استفاده از خدمات اینترنتی بانک خودتان بود، با این‌همه، پس از واریز وجه، باید شماره پرداخت را فرستاده و منتظر تایید پرداخت می‌ماندید.

خبر خوب اینکه اکنون با استفاده از سرویس پی­‌پینگ تمام مراحل پرداخت مبلغ سفارش، با سرعت و امنیت بالا قابل انجام است؛ به‌این‌ترتیب که با مراجعه به سایت «فیلم مترجم» و رفتن به بخش «پرداخت مبلغ سفارش»، شما صفحه پرداخت پی‌پینگ را مشاهده می‌کنید و با واردکردن مبلغ سفارش مستقیماً به صفحه پرداخت شاپرک هدایت‌شده و پرداخت خود را انجام می‌دهید. همچنین با استفاده از آیتم‌های مالی موجود در  سرویس پی‌پینگ، این امکان وجود دارد که یک لینک ساده حاوی مشخصات پرداخت (موضوع، سرویس‌گیرنده، شماره فاکتور …) به همراه مبلغ پرداخت برای شما، ایمیل می‌شود و شما صرفاً با کلیک کردن روی لینک، به صفحه پرداخت بانکی شاپرک (با مبلغ از پیش تعیین‌شده فاکتور!) وارد خواهید شد، و با ورود اطلاعات کارت‌بانکی، پرداخت خود را به‌صورت کاملاً امن انجام می‌دهید. به همین راحتی!

همچنین دیگر نیازی به فرستادن شماره پرداخت و انتظار برای رسیدن خبر تایید پرداخت نخواهد بود؛ چراکه با استفاده از این سرویس بلافاصله پس از پرداخت، فاکتور پرداخت هم از طریق ایمیل و هم از طریق روبات تلگرام برای «فیلم مترجم» و همچنین در صورت تمایل و با ثبت ایمیل، برای سفارش‌دهندگان فرستاده خواهد شد.

علاوه بر تمام این خدمات، با استفاده از روبات تلگرامی پی‌پینگ شما می‌توانید با ثبت سفارش در تلگرام، مبلغ سفارش خود را در کمترین زمان ممکن از طریق آیتم مالی ساخته‌شده پرداخت کنید.

همچنین داشتن گزارش کاملی از تمام‌پرداخت‌ها و واریزها و امکان ارسال لینک درخواست پول از مشتریان-با مبلغ مشخص- امکانی است که به کارایی و جذابیت سرویس پرداخت پی‌پینگ برای «فیلم مترجم» کمک می‌کند.

 

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید