درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
همکاری پی‌پینگ و لحظه نگار

لحظه‌نگار برای برگزاری وبینار و کلاس مجازی به کاربران پی‌پینگ تخفیف ویژه می‌دهد

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۴۰۱/۰۷/۰۲

به‌طور حتم با وبینار یا همان سمینار مجازی آشنا هستید. امروزه و با توجه به گسترش فعالیت‌های آنلاین در محیط اینترنت، استفاده از امکانات مربوط به رویدادهای آنلاین نیز افزایش یافته است. این روزها بسیاری از کلاس‌های آموزشی از طریق وبینار برگزار می‌شوند. رویه کار به این صورت است که به‌عنوان مثال مدرس شروع به صحبت می‌کند، صدا و تصویر او به شرکت‌کنندگان نشان داده می‌شود. امکان نمایش فایل‌هایی مثل پاورپوینت و ویدئوی آموزشی نیز وجود دارد و از همه مهم‌تر، اعضای شرکت‌کننده می‌توانند به‌وسیله چت یا صدا و تصویر نظر خود را بیان کنند یا پرسش خود را مطرح نمایند. به این صورت تعامل متقابل نیز شکل می‌گیرد. نکته مهمی که در این چرخه باقی می‌ماند، داشتن امکاناتی است که به این فرآیند کیفیت می‌بخشد و برگزاری آن را ساده می‌کند.

همکاری پی‌پینگ و لحظه نگار

لحظه‌نگار یک سرویس برگزاری رویداد آنلاین است که امکان درآمدزایی از وبینار، پخش‌زنده و بازپخش را برای شما فراهم می‌کند. این سرویس دارای ویژگی‌ها و مزایایی است که درحال حاضر بین دیگر سرویس‌های داخلی وجود ندارد. با استفاده از لحظه‌نگار دیگر وسط جلسه قطع نمی‌شوید! این مزیت لحظه‌نگار را جزو برترین سرویس‌های ارائه خدمات وبینار قرار داده و اعتماد بسیاری از کسب‌وکارها را به خود جلب کرده است.

با برخی از خدمات ویژه این سرویس آشنا شوید:

  • برگزاری وبینار و پخش‌زنده تا یک ساعت با ۲۰ کاربر همزمان رایگان است.
  • با خرید اشتراک روزانه، در تعداد رویداد و تعداد کاربر (شرکت‌کننده) محدودیت نخواهید داشت.
  • چنانچه بخواهید برای رویداد خود بلیت بفروشید، کمیسیون لحظه‌نگار برای وبینار و پخش‌زنده ۷ درصد و برای بازپخش ۳۰ درصد قیمت بلیت است. مالیات بر ارزش افزوده از سهم شما کسر نمی‌شود.
  • امکان فروش بلیت به صورت ریالی و دلاری وجود داشته و درآمد حاصل از وبینار، حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از برگزاری آن به حساب شما واریز خواهد شد.
  • برای تمامی پرداخت‌ها ۷ روز ضمانت بازگشت وجه وجود دارد.

همکاری پی‌پینگ و لحظه نگار

در حال حاضر قیمت سرویس‌های لحظه‌نگار از تمامی همتایان داخلی خود ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر است. علاوه بر این، لحظه‌نگار برای کاربران پی‌پینگ تخفیف ۲۰ درصدی اختصاص داده که می‌توانید با کد PAYPING20 از آن استفاده کنید. جهت ورود به سایت لحظه‌نگار اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید