دریافت پول از درگاه شخصی بعد از ثبت ‌نام در پی‌پینگ، لینک کوتاه و QR Code مخصوص به خود را دریافت می‌کنید. در ارتباط با کارفرمایان، ایمیل‌های دریافت سفارش و .. این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار دهید.
درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ برای فریلنسر ها

صدور فاکتور آنلاین و ارسال به کارفرما

با استفاده از سرویس فاکتور آنلاین پی‌پینگ در نظر کارفرمایان حرفه‌ای‌تر ظاهر شوید و خدمات و فعالیت‌های انجام شده را در قالب فاکتور برای کارفرما ارسال کنید. کارفرما پس از مشاهده فاکتور می‌تواند به صورت آنلاین برای شما پرداخت انجام دهد.

تعریف کد تخفیف درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ برای فریلنسر ها
تعریف کد تخفیف برای کمپین‌های مختلف

برای دریافت سفارش بیشتر، ساخت تعرفه و نظم‌بخشی به توانمندی‌های خود می‌توانید مشخصات خدمات خود (نام، مبلغ، توضیحات و..) را در قالب آیتم مالی بسازید.
همچنین می‌توانید با تعیین درصد یا مبلغ تخفیف برای آیتم‌های مالی از قابلیت برگزاری کمپین‌های تخفیف استفاده کنید و مشتریان خود را در بازه‌های زمانی متفاوت افزایش دهید.

ساخت کد تخفیف
دریافت دوره‌ای حق الزحمه به صورت آنلاین

اگر قراردادهای شما شامل پرداخت‌های چند مرحله‌ای و ماهیانه است، با صدور فاکتورهای زمان‌بندی شده پیگیری و دریافت پول از کارفرمایان را به صورت خودکار انجام دهید. با تعیین موعد پرداخت در فاکتورهای دوره‌ای، سیستم پی‌پینگ پیام یادآوری پرداخت و لینک پرداخت آنلاین را به صورت خودکار برای کارفرمایان ارسال می‌کند.
با فاکتور آنلاین دوره‌ای در زمان و انرژی خود صرفه جویی و دریافتی‌های خود را منظم کنید.