دریافت حق بیمه با روش‌های مختلف با ارسال اطلاعات شماره کارت و حساب بانکی برای دریافت حق بیمه خداحافظی کنید، شیوه‌های آسان‌تری برای دریافت پول وجود دارد.
با تعریف اطلاعات انواع بیمه‌نامه در بخش آیتم مالی و اشتراک‌گذاری لینک پرداخت و QR Code هر کدام یک از بیمه‌نامه‌ها، بیمه‌گذاران می‌توانند بدون نیاز به برقراری تماس با شما در هر ساعت از شبانه‌روز بیمه را آنلاین خریداری کنند.
بعد از دریافت پول، اطلاعات دقیقی از میزان فروش هر بیمه، پرداخت‌کنندگان، تاریخ و وضعیت پرداخت به شما نمایش داده می‌شود.
دریافت حق بیمه آنلاین با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
پرداخت آسان سهم هر نماینده و بازاریاب از فروش بیمه

تقسیم سهم نمایندگی‌های بیمه و بازاریابان هر دفتر نمایندگی، از فرآیندهای وقت‌گیر در صنعت بیمه است. با استفاده از سرویس تسهیم پول پی‌پینگ، بدون نیاز به صرف وقت و واریز جداگانه برای هر ذی‌نفع، مبلغ از مبدأ دریافت به صورت خودکار بین ذی‌نفعان تسهیم و در لحظه واریز می‌شود.

دریافت قسط از بیمه گذار با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
دریافت اقساط بیمه از بیمه‌گذار بدون پیگیری

نمایندگی‌های بیمه می‌توانند برای هر بیمه‌گذار فاکتور آنلاین صادر کنند. علاوه بر این چنانچه بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری ارائه می‌کنید و یا برای رفاه حال مشتریان به صورت اقساطی حق بیمه دریافت می‌کنید، پی‌پینگ به شما در دریافت پول در موعد مقرر کمک می‌کند.
با عضویت در پی‌پینگ هنگام ثبت فاکتور فروش بیمه از گزینه پرداخت دوره‌ای و موعد سررسید در فاکتور استفاده کنید. پی‌پینگ به‌ صورت خودکار و در هنگام سررسید پرداخت، پیام یادآوری به بیمه‌گذار ارسال می‌کند. مشتری شما می‌تواند در چند کلیک مبلغ را در موعد مقرر آنلاین به حساب شما واریز کند.

افزایش وفاداری بیمه‌گذاران با صدور فاکتور آنلاین با ثبت و ذخیره‌ی اطلاعات بیمه‌گذاران در حساب کاربری، می‌توانید برای تمدید بیمه‌نامه در سال بعد یا دوره فاکتور آنلاین صادر کنید. سیستم پی‌پینگ اطلاعات فاکتور و لینک پرداخت را برای آنان پیامک و ایمیل می‌کند.
صدور فاکتور آنلاین با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

فروش بیمه در شبکه‌های اجتماعی


با عضویت در پی‌پینگ و دریافت لینک ثابت پرداخت می توانید از امکانات و قابلیت‌های شبکه‌های اجتماعی نهایت بهره را ببرید.
با اشتراک گذاری لینک پرداخت، QR Code و یا ساخت کمپین فروش ویژه، بیمه نامه‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی به فروش برسانید.

اتصال به دستگاه موبایل پوز
دریافت قسط بیمه با موبایل پوز با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

دستگاه mPOS به اپلیکیشن پی‌پینگ متصل می‌شود و با پرداخت از طریق آن می‌توانید گزارش یکپارچه و کاملی از فروش‌های آنلاین و آفلاین خود داشته باشید.