صفحه اختصاصی دریافت پول با عضویت در پی‌پینگ، صفحۀ شخصی دریافت پول به همراه یک آدرس وب اختصاصی مانند PayPing.io/@username و QR Code به شما اختصاص داده می‌شود. با اشتراک گذاری این آدرس در تمام شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها، ایمیل و سایت‌ها می‌توانید از مشتریان خود پول دریافت کنید.
درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
آیتم مالی، سرعت در فروش
فروش محصولات و خدمات درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

با استفاده از آیتم مالی می‌توانید مشخصات (عکس، توضیحات، قیمت و..) تمام محصولات و سرویس‌های خود را ثبت کنید. لینک و QR Code آن را با دیگران در همه جا به اشتراک بگذارید. کاربران با کلیک بر آن لینک یا با اسکن QR Code به صفحه پرداخت آنلاین هدایت می‌شوند.
همچنین با درخواست مشخصاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس و سوال سفارشی برای هر محصول، می‌توانید اطلاعات بیشتری از مشتریان دریافت کنید.

ارائه کد تخفیف در شبکه‌های اجتماعی


برای ارائه تخفیف روی محصولات و خدمات خود به مناسبت‌های مختلف می‌توانید به صورت درصدی یا مبلغی کد تخفیف بسازید و آن را به همراه لینک آیتم مالی یا QR Code با کاربران به اشتراک بگذارید.
کاربران با مراجعه به صفحه آن آیتم مالی و وارد کردن کد تخفیف در جشنواره فروش شرکت کرده و مبلغ را آنلاین به حساب شما واریز می‌کنند.

فاکتور زمان بندی شده درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
دریافت آسان حق اشتراک از کاربران

برای دریافت آسان حق اشتراک و حق عضویت کاربران عضو کانال، پیام‌رسان، خبرنامه و یا شبکه‌ اجتماعی از فاکتور زمان‌بندی‌شده در پی‌پینگ استفاده کنید.
با تعیین زمان دریافت حق اشتراک، پی‌پینگ فاکتور را به صورت خودکار، به همراه توضیحات و لینک پرداخت، در زمان مشخص شده، ارسال می‌کند. همچنین گزارش کامل پرداختی‌ها در داشبورد شما ثبت می‌شود.

ساخت فاکتور آنلاین
برای فروشگاه خود به سادگی درگاه پرداخت بسازید و به صورت آنلاین هزینه محصولات خود را از مشتریان دریافت کنید.