دریافت پول بدون نیاز به ارائه اطلاعات کارت بانکی به جای دریافت نقدی پول و یا ارائه اطلاعات شماره کارت به دیگران، با عضویت در پی‌پینگ، لینک کوتاه یا QR Code اختصاصی خود را برای مشتریان ارسال کنید، آنها در چند کلیک مبلغ را آنلاین به حساب شما واریز می‌کنند.
دریافت پول آنلاین بدون نیاز به اطلاعات کارت بانکی
دریافت پول در محل از طریق موبایل پوز
دریافت پول با موبایل پوز

با استفاده از موبایل پوز متصل به اپلیکیشن موبایل پی‌پینگ، به محض صدور یک فاکتور، مشتری می‌تواند در محل وجه را پرداخت کند. به جای ارائه رسید کاغذی، جزئیات واریز برای مشتری پیامک و یا ایمیل می‌شود. اطلاعات کامل هر تراکنش به تفکیک هر سرویس ( آیتم مالی)، فاکتور، پرداخت کننده و وضعیت فاکتور دراختیار شما قرار می‌گیرد.

ساخت فاکتور هزینه‌های حمل و نقل برای سهولت در محاسبه‌ی هزینه‌های بسته بندی، حمل و بار زدن و نقل و انتقال می‌توانید این هزینه‌‌ها را در بخش فاکتور پی‌پینگ به طور مشخص تعریف نموده و برای مشتریان خود ارسال کنید.
صدور فاکتور آنلاین هزینه حمل و نقل
تقسیم پول راننده در درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
واریز سهم راننده به محض دریافت وجه

با استفاده از قابلیت تسهیم پول پی‌پینگ، سهم هر سرویس به‌صورت اتوماتیک و به محض دریافت وجه از مشتری بین ذی‌نفعان (موتور سوار، راننده و شرکت) تقسیم می‌شود. پس از عضویت در پی‌پینگ کافیست یکبار فرمول تسهیم را تعیین کنید. در نظر داشته باشید که تمام ذی نفعان باید عضو پی‌پینگ باشند.

مشاهده پلتفرم پرداخت