درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
معرفی جدیدترین دستاوردهای پی‌پینگ در همایش بانکداری الکترونیک

معرفی جدیدترین دستاوردهای پی‌پینگ در همایش بانکداری الکترونیک

تیم محتوایی پی‌پینگ در اخبار پی‌پینگ ۱۳۹۷/۰۱/۰۳

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت باهدف معرفی بازیگران جدید نظام‌های پرداخت با حضور برترین‌های حوزه بانکداری الکترونیک در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. پی‌پینگ به عنوان یکی از مجموعه‌های مطرح حوزه فناوری‌های مالی در این همایش حاضر می‌شود.

در همایش بانکداری الکترونیک که در روزهای دوم و سوم بهمن ماه برگزار می‌شود، پی‌پینگ به معرفی خدمات متنوع حوزه مالی خود خواهد پرداخت و با تست و ارائه سرویس‌های جدید به استقبال بازدید کنندگان محترم خواهد رفت.

محصولات حوزه پرداخت پی‌پینگ بدون در نظر گرفتن اینکه کاربر عضو کدام بانک باشد، هویت بانکی را به یک نام کاربری (@username) و صفحه اختصاصی payping.ir/username تبدیل می‌کند که می‌توان آن را با دیگران با امنیت بالاتر به اشتراک گذاشت تا ساده‌تر از همیشه ارسال پول صورت پذیرد. به این ترتیب به راحتی می‌توانید از دوستان و مشتریان خود پول دریافت کنید و هیچ بهانه‌ای برای پرداخت آسان و امن باقی نمی‌ماند.
پی‌پینگ برای اشخاص و سازمان‌ها به صورت جداگانه برنامه ریزی کرده و برای نیازهای مالی همه راهکارهایی اندیشیده است.

شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار می‌توانند جزئیات خدمات یا محصولات خود را به عنوان یک آیتم مالی در پی‌پینگ ثبت کنند ضمن دریافت لینک کوتاه آن را در شبکه‌های اجتماعی جهت پرداخت به اشتراک بگذارند.
از دیگر راهکارهای ارائه شده توسط پی‌پینگ فاکتور آنلاین است که برای تمامی کسب‌وکارها به ویژه آزاد کارها قابلیت استفاده گسترده‌ای دارد.

علاقه مندان می‌توانند با حضور در غرفه فینوا با جدیدترین دستاوردهای حوزه فین تک پی‌پینگ آشنایی پیدا کنند.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید