درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
اپلیکیشن پرداخت موبایلی پی‌پینگ ؛ مدیریت پرداخت و صدور آنی فاکتور آنلاین

اپلیکیشن پرداخت موبایلی پی‌پینگ ؛ مدیریت پرداخت و صدور آنی فاکتور آنلاین

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵

با افزایش ضریب نفوذ تلفن‌های همراه هوشمند و اینترنت در میان مردم، ارائه‌ی خدمات مختلف در بستر موبایل گسترش یافته است. خدمات پرداختی نیز مانند سایر خدمات، در چند سال اخیر به تلفن‌های هوشمند ورود پیدا کرده‌اند. پرداخت‌یار پی‌پینگ با تحلیل دقیق نیاز بازار، محصول جدیدی را بر بستر موبایل ارائه کرده تا صاحبان کسب‌وکارها بتوانند فعالیت‌های مختلف خود را در هر زمان و مکانی بدون هیچ‌گونه محدودیت، مدیریت کنند. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن موبایل پی‌پینگ می‌پردازیم.

ساخت آیتم مالی با استفاده از اپلیکیشن پرداخت موبایلی پی‌پینگ

در اپلیکیشن مدیریت پرداخت موبایلی پی‌پینگ به راحتی می‌توانید برای هر یک از اجناس خود یک آیتم مالی بسازید. آیتم مالی در واقع حاوی اطلاعات مختلف یک محصول مانند نام، قیمت، بارکد، میزان موجودی در انبار و… است. وارد کردن اجناس فروشگاه به صورت آیتم مالی با استفاده از اپلیکیشن موبایلی پی‌پینگ در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان‌پذیر است. تصور کنید صاحب یک فروشگاه آنلاین آبمیوه هستید. برای هر یک از آبمیوه‌های خود مانند آب انار، آب سیب، آب هویج و… یک آیتم مالی مجزا بسازید؛ به صورت خودکار، برای هر یک از این آیتم‌ها یک لینک پرداخت و یک QR Code ساخته می‌شود. مشتریان با کلیک بر روی لینک پرداخت یا با اسکن QR Code به صفحه‌ی پرداخت هدایت می‌شوند و در کم‌ترین زمان، با استفاده از درگاه پرداختی امن و مطمئن، خرید خود را کامل می‌کنند. پس از آن، ایمیل و پیامک خرید نیز برای مشتری ارسال می‌شود.

صدور آنی فاکتور آنلاین و دریافت آنلاین پول 

صدور آنی فاکتور آنلاین برای مشتریان و شرکت‌ها به علل مختلفی مانند ضمانت، امکان ثبت رسمی، مشخص کردن مقدار فروش اجناس، مشخص کردن نیاز انبار، تبلیغات و… انجام می‌شود. با پیشرفت دنیای دیجیتال و استفاده از فاکتور آنلاین، مشکلات صدور فاکتور، بسیار کم‌تر شده است. در اپلیکیشن پرداخت پی‌پینگ، در کم‌تر از چند ثانیه، آیتم‌های مالی مد نظر مشتری را انتخاب کنید و بلافاصله فاکتور آنلاین صادر کنید. مشتریان به روش‌های مختلفی مانند اسکن QR Code، پرداخت با mPos در محل یا پرداخت نقدی می‌توانند تسویه حساب کنند. در فاکتور آنلاین پی‌پینگ، امکان تعریف کد تخفیف به صورت درصدی یا با مبلغ ثابت نیز وجود دارد.

ایجاد لیست مشتریان در اپلیکیشن پرداخت موبایلی پی‌پینگ

در اپلیکیشن مدیریت پرداخت پی‌پینگ به راحتی می‌توانید، مشتریان خود را تعریف و برای هر مشتری، نام، آدرس، شماره تماس و… مشخص کنید. در هنگام صدور آنی فاکتور آنلاین، تنها کافی است از میان مشتریان موجود و ثبت شده، مشتری خود را انتخاب نمایید. 

اتصال اپلیکیشن پرداخت پی‌پینگ به پوز (Pos)

با افزایش ضریب نفوذ کارت‌های بانکی و انجام اکثر تراکنش‌ها از طریق کارت، استفاده از پوز و اتصال آن به موبایل برای ارائه‌دهندگان خدمات و کالا در محل، ضروری شده است. در اپلیکیشن مدیریت پرداخت پی‌پینگ، امکان پرداخت به صورت نقدی، آنلاین و یا از طریق Pos فراهم شده است. با انتخاب روش پرداخت با پوز، مبلغ پرداختی به صورت خودکار روی پوز قرارداده می‌شود و پرداخت‌کننده می‌تواند از طریق کارت بانکی، پرداخت را انجام دهد و در صورتی که تمایل داشته باشد، شماره موبایل خود را جهت ثبت در گزارشات وارد می‌کند.

صدور آنی فاکتور آنلاین با نسخه PWA پی‌پینگ

اگر می‌خواهید بدون نصب اپلیکیشن پی‌پینگ، از تمام امکانات آن بر روی تلفن همراه، تبلت یا رایانه شخصی‌تان بهره‌مند شوید، کافی است به آدرس pwa.payping.ir مراجعه کنید. پس از آن در منوی مرورگر خود، گزینه‌ی Add to Homescreen را بزنید. از طریق میانبر ایجادشده در صفحه‌ی Home، می‌توانید به اپلیکیشن پی‌پینگ، بدون نیاز به نصب آن دسترسی داشته باشید. نسخه PWA اپلیکیشن پی‌پینگ، امکانی مفید برای استفاده از خدمات پی‌‌پینگ در سیستم‌‌عامل‌های مختلف به خصوص iOS است.

مدیریت پرداخت ها با سیستم گزارش‌گیری حرفه‌ای

گزارش‌گیری حرفه‌ای

گزارش‌گیری حرفه‌ای

تهیه‌ی گزارش از فاکتورهای فروش یکی از اساسی‌ترین اصول هر کسب‌وکار برای ارزیابی موفق بودن پلن‌های فروش و بازاریابی است. مدیریت نقدینگی جز با اشراف بر فاکتورهای فروش حاصل نمی‌شود. رهگیری و گزارش‌گیری از صورت وضعیت فاکتورها از طریق یک دسته فاکتور کاغذی و یادداشت‌های کنار آن، کاری بسیار دشوار است. حتی اگر طبق شیوه‌های مرسوم و قدیمی، از اکسل برای مدیریت مالی استفاده می‌کنید، باید بدانید عدم ثبت یک رکورد پرداخت در فایل اکسل، مشکلات متعددی را به دنبال خواهد داشت.

پی‌پینگ، علاوه بر صدور آنی فاکتور آنلاین و گزارش‌گیری حرفه‌ای از آن‌ها، به شما کمک می‌کند با مشخص کردن بازه‌ی زمانی دلخواه، انواع صورت وضعیت پرداخت را بررسی کنید و در چند ثانیه از وضعیت فاکتورها مطلع شوید. در اپلیکیشن پی‌پینگ، گزارش‌گیری دقیق از وضعیت فاکتورها، جست‌وجو از طریق نام مشتری و … امکان‌پذیر است.

برای استفاده از امکانات متعدد پلتفرم پرداخت پی‌پینگ، می‌توانید به صورت مستقیم یا از طریق بازار، مایکت یا چارخونه، اپلیکیشن پرداخت پی‌پینگ را دانلود کنید.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید