درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
درگاه پرداخت اینستاگرام پی پینگ / PayPing instagram IPG

درگاه پرداخت اینستاگرام؛ سرویس صفحه فروشگاهی پی‌پینگ

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹

گوشی‌های هوشمند بخش زیادی از زندگی همه‌ی ما را به خود اختصاص داده‌اند؛ شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌هایی مانند اینستاگرام و تلگرام نیز به اپلیکیشن‌های بسیار پرکاربرد روزمره تبدیل شده‌اند. افزایش ضریب نفوذ استفاده از شبکه‌های اجتماعی، فرصتی بسیار ارزشمند برای کسب‌وکارهای مختلف فراهم آورده تا خدمات و محصولات خود را در این پلتفرم‌ها ارائه دهند. نکته قابل توجه آن است که رقابت بین فروشگاه‌های اینستاگرامی و تلگرامی بسیار زیاد و موفقیت در این حوزه نیازمند ارائه‌ی سرویس‌های خلاقانه‌ی بسیاری است؛ علاوه بر این، فرآیند پرداخت امن در این شبکه‌ها و اعتمادسازی میان مشتریان، مشکل است. پرداخت‌یار پی‌پینگ، با ارائه‌ی سرویس درگاه پرداخت اینستاگرام و تلگرام (سرویس صفحه فروشگاهی)، سعی کرده مشکلات را حل نماید و مزیت رقابتی برای فروشگاه‌های اینستاگرامی ایجاد کند.

مشکلات فرو‌‌‌ش در اینستاگرام و تلگرام

فروش در شبکه‌‌‌های اجتماعی به سادگی فروش در مغازه فیزیکی یا حتی وبسایت نیست! جلب اعتماد افراد در شبکه‌‌های اجتماعی، اصولا کار سخت‌‌‌تری نسبت به اعتمادسازی در وبسایت است. شاید مهم‌‌‌ترین دلیل این عدم اعتماد، پیچیدگی و طولانی بودن فرایند پرداخت و ناامنی این فرایند است. زیرا اساسا درگاه پرداخت شبکه‌های اجتماعی وجود خارجی ندارند و حتی در صورت وجود نیز احتمالا برای کاربران ایرانی قابل استفاده نخواهند بود. فرض کنید مشتری بخواهد از پیج اینستاگرامی شما خرید کند؛ به دلیل عدم فعال بودن درگاه پرداخت اینترنتی اینستاگرام برای کاربران ایرانی، مشتری پس از آن‌ که محصول مد نظر خود را انتخاب کند، باید در دایرکت به شما پیام دهد. بعد از آن که شما وقت زیادی را صرف توضیح محصول خود کردید و مشتری قانع شد، باید شماره کارت خود را به وی بدهید. او نیز پس از واریز وجه باید تصویر رسید را برای شما بفرستد. این فرایند پیچیده، زمان‌بر و ناامن، هر لحظه ممکن است مشتری را از خرید منصرف کند. علاوه بر همه‌ی موارد ذکرشده، گزارش‌گیری از وضعیت فروش و رصد رشد کسب‌وکار اینستاگرامی بدون استفاده از یک سرویس مالی بسیار مشکل است. سرویس صفحه فروشگاهی پرداخت‌یار پی‌پینگ، علاوه بر تسهیل فرایند فروش در اینستاگرام و تلگرام، سرویس گزارش‌گیری کاملی به شما ارائه می‌دهد.

تعریف محصولات فروشگاه اینستاگرامی یا تلگرامی در پلتفرم پی‌پینگ

پس از ثبت‌نام در پی‌پینگ، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن موبایلی یا وب‌اپلیکیشن پی‌پینگ، محصولات فروشگاه خود را با استفاده از آیتم مالی تعریف کنید. آیتم مالی در واقع حاوی اطلاعات مختلف آن محصول مانند نام، قیمت، بارکد، میزان موجودی در انبار و … است. شما می‌توانید به تعداد نامحدود و برای هر یک از اجناس موجود در فروشگاه تلگرامی یا اینستاگرامی خود، آیتم مالی بسازید. با استفاده از راهکار یکپارچه‌ی پرداخت پی‌پینگ، به راحتی می‌توانید برای آیتم‌های فروشگاه خود کد تخفیف به صورت درصدی یا مبلغی خاص تعریف کنید.

تعریف محصولات در فروشگاه اینستاگرامی

ساخت لینک اختصاصی برای درگاه پرداخت اینستاگرام

بعد از ساخت حساب کاربری و تعریف محصولات فروشگاه تلگرامی یا اینستاگرامی‌تان، نوبت به اتصال درگاه پرداخت حساب پی‌پینگ به صفحه‌ی اینستاگرام یا کانال تلگرام می‌رسد. این اتصال از طریق دامین اختصاصی فروشگاه شما انجام می‌گیرد. کافی است سرویس صفحه فروشگاهی را بر روی دامین خود پیاده‌سازی نموده و لینک مد نظر را در بیو اینستاگرام یا کانال تلگرام قرار دهید. مشتریان با کلیک بر روی این لینک به صفحه‌ی فروشگاهی اختصاصی شما منتقل می‌شوند.

تجربه‌ی بی‌نظیر خرید از اینستاگرام برای مشتریان

در دنیای امروز، خلق تجربه‌ی مطلوب برای مشتریان بسیار اهمیت دارد؛ اگر خاطره‌ی بدی از خرید در ذهن مشتری به جای بماند، احتمالا دیگر از فروشگاه شما خرید نمی‌کند؛ به همین دلیل باید سعی کنید تا حد امکان فرایند خرید از فروشگاه اینستاگرامی خود را برای مشتری تسهیل و لذت‌بخش کنید. در صفحه فروشگاهی پی‌پینگ، مشتریان به راحتی می‌توانند محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایند و با تکمیل سبد خرید، به صفحه‌ی امن پرداخت منتقل می‌شوند. پی‌پینگ بدون شک، تجربه‌ی بی‌نظیری برای مشتریان شما خلق خواهد کرد.

سرعت و امنیت درگاه پرداخت اینستاگرام و تلگرام با پی‌پینگ

پرداخت به روش‌‌های منسوخ‌‌شده‌‌ای مانند کارت به کارت، علاوه بر پیچیده و زمان‌‌بر بودن، امنیت پایینی دارد. پرداخت‌‌یار پی‌‌پینگ، با استفاده از الگوریتم‌‌های پیشرفته‌‌ای، در هر لحظه بهینه‌‌ترین و پرسرعت‌‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام را برای استفاده‌‌ی شما در اختیارتان قرار می‌‌دهد تا مشتریان با اطمینان کامل، فرایند پرداخت را به اتمام برسانند.

امنیت درگاه پرداخت اینستاگرام

صدور فاکتور آنلاین آنی و گزارش‌گیری حرفه‌ای در درگاه پرداخت اینستاگرام

با استفاده از سیستم فاکتور آنلاین پی‌پینگ لازم نیست فاکتور کاغذی صادر و برای مشتری ارسال کنید؛ بنابراین از شر اسکن فاکتور، فکس و ایمیل کردن رها می‌شوید. در کم‌تر از چند دقیقه می‌توانید فاکتور را آنلاین صادر کنید. ارسال فاکتور با استفاده از ایمیل و پیامک و دریافت پول به صورت خودکار از طریق سیستم پی‌پینگ انجام می‌شود.

کسب‌وکاری که به فکر آنالیز، بررسی میزان رشد و حسابرسی خود نباشد، دیر یا زود شکست می‌خورد. با سیستم گزارش‌گیری پی‌پینگ، ساده اما کاملاً دقیق از وضعیت فاکتورها و دریافتی‌ها از طریق درگاه پرداخت اینستاگرام متصل به حساب پی‌پینگ، در هر زمان و با هر مضمونی مطلع شوید. امکان گزارش‌گیری و گرفتن خروجی PDF از پرداخت‌ها در بازه‌های زمانی دلخواه نیز وجود دارد.

خواندنی‌های بیشتر

  1. راه اندازی فروشگاه در اینستاگرام
  2. چطور برای فعالیت در اینستاگرام اعتمادسازی کنیم؟
  3. افزایش فروش در اینستاگرام با ۱۲ راهکار
  4. درگاه پرداخت اینستاگرام– مطلب فعلی
  5. بهترین تجربه خرید در اینستاگرام را برای مشتری‌هایتان بسازید
  6. اصول هشتگ‌گذاری در اینستاگرام
  7. راهکارهای جذب فالوور در اینستاگرام (به زودی)
  8. بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام
  9. راه های تبدیل فالوور به مشتری در اینستاگرام (به زودی)
  10. روش‌های ارسال محصول در فروشگاه اینستاگرامی (به زودی)

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید