درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
چطور اکانت پی‌پینگ خود را حذف کنیم؟

چطور حساب کاربری پی‌پینگ خود را حذف کنیم؟

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵

درحال حاضر هر متقاضی می‌تواند روی سایت پی‌پینگ اکانت شخصی و یا تجاری ثبت کند.

در طی زمان به دلایل مختلف ممکن است بخواهید اکانت شخصی یا اداری خود را حذف کنید و یک اکانت جدید به ثبت برسانید.
اگر به هر دلیلی خواستید اکانت پی‌پینگ خود را حذف کنید می‌توانید با پشتیبانی پی‌پینگ تماس بگیرید تا اکانت شما را از دسترس خارج کنند.
روش‌های ارتباط با تیم پشتیبانی پی‌پینگ متفاوت است شما می‌توانید از طریق چت آنلاین با همکاران ما به صورت آنلاین در ارتباط باشید.
همچنین امکان برقراری ارتباط از طریق ارسال ایمیل، تلگرام و تلفن هم برای کاربران محترم پی‌پینگ فراهم شده است.

برخی تصور می‌کنند درصورتی‌که مدتی از اکانت پی‌پینگ خود استفاده نکنند لازم است برای حفظ امنیت اکانت خود را حذف کنند، این درحالی است که امنیت اکانت‌های پی‌پینگ بسیار بالاست و اگر مدتی از آن استفاده نکنید نیازی به حذف اکانت نیست.
اما اگر هنوز نگران هستید و اصرار دارید اکانت خود را حذف کنید می‌توانید با همکاران ما از طریق راه‌های ارتباطی متعددی که درروی سایت و اپلیکیشن ذکرشده استفاده کنید.
درحال حاضر امکان حذف اکانت درروی سایت درج نشده است، اما شما به راحتی می‌توانید در صورت تمایل اطلاعات خود را از طریق همکاران ما از دسترس خارج کنید.
به این ترتیب غیر فعال کردن اکانت شما به ساده‌ترین شکل ممکن امکان پذیر خواهد بود. برای جلوگیری از سو، استفاده‌های احتمالی می‌توانید از امکانات جدید پی‌پینگ جهت راه اندازی رمز دو مرحله ای (2FA) گوگل استفاده کنید به این ترتیب نیاز به حذف اکانت برطرف خواهد شد.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید