درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
افزونه j2store برای جوملا 3 - j2store plugin for joomla 3

افزونه J2Store – پلاگین فروشگاه ساز برای جوملا ۳

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

برای یک فروشگاه آنلاین، بیش از همه چیز، سادگی، سرعت و سهولت کاربری اهمیت دارد. افزونه‌ J2Store دقیقا همان ابزاری است که نیاز دارید تا سایت جوملایی خود را به یک فروشگاه اینترنتی خارق‌العاده تبدیل کنید! J2Store یک افزونه فروشگاه ساز جوملا 3 است که بسیار بهینه‌سازی شده و سرعت بالایی دارد. افزونه J2Store بیش از 100 قابلیت کلیدی دارد که اکثر انتظارات شما از یک فروشگاه اینترنتی را برآورده می‌سازد. پرداخت‌یار پی‌پینگ برای بهره‌مندی فروشگاه‌های اینترنتی مبتنی بر J2Store از درگاه پرداخت امن و پرسرعت، افزونه‌ای کاملا رایگان توسعه داده و ارائه کرده است.

افزونه جوملا 3

با استفاده از افزونه های جوملا 3 بدون نیاز به کدنویسی و دانش فنی به راحتی می‌توانید امکانات متعددی را به سیستم مدیریت محتوا جوملا اضافه کنید. به عنوان مثال با نصب افزونه سئو جوملا می‌توانید امور سئویی سایت خود را انجام دهید. یا با نصب افزونه فروشگاه ساز جوملا 3 مانند پلاگین J2Store، قادر خواهید بود سایت خود را به فروشگاهی تمام عیار تبدیل کنید.

افزونه فروشگاه‌ساز جوملا 3

برای تبدیل یک سایت مبتنی بر جوملا، به فروشگاه اینترنتی، افزونه‌های مختلفی وجود دارند. برخی از این افزونه‌ها عبارتند از: پلاگین Eshop، پلاگین VirtueMart، افزونه فروشگاه ساز J2Store و …. در ادامه به توضیح و بررسی یک افزونه فروشگاه ساز جوملا 3 به نام J2Store می‌پردازیم که امکانات بی‌نظیری را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد.

افزونه درگاه پرداخت J2Store برای جوملا 3

پیش از آن‌ که مزایای استفاده از J2Store و قابلیت‌های آن را ذکر کنیم، بهتر است به یک دغدغه‌ی بسیار مهم بپردازیم. بسیار از صاحبان فروشگاه اینترنتی، برای دریافت مبالغ حاصل از فروش، با مشکلاتی روبرو هستند. پیچیدگی‌های فنی مختلف و دریافت مجوزات زمان‌بر، گوشه‌ای از این مشکلات است. پرداخت‌یار پی‌پینگ، برای حل این معضلات، افزونه درگاه پرداخت J2Store برای جوملا 3 را به رایگان توسعه و ارائه کرده است. با استفاده از این پلاگین به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید سایت خود را به شبکه امن بانکی متصل نمایید.

مزایای افزونه J2Store

سادگی کاربری

کار با این افزونه به سادگی ساخت و انتشار یک بلاگ‌پست در جوملاست. افزونه J2Store به خوبی با سیستم مدیریت محتوای جوملا یکپارچه شده و به شما این قابلیت را می‌دهد که بلاگ‌پست‌های معمولی خود را به عنوان محصول در فروشگاه تعریف کنید. 

برآورده ساختن انتظارات اولیه از یک فروشگاه آنلاین

افزونه J2Store ضمن آن‌که تمام امکانات مورد نیاز را در اختیارتان قرار می‌دهد، شما را با یک سری ابزار اضافی و در هم گیج نمی‌کند. در واقع هدف این افزونه آن است که صاحب سایت جوملایی را قادر سازد در کم‌ترین زمان و به ساده‌ترین حالت، فروشگاه خود را راه‌‌اندازی کند. کافی است یک محصول بسازید، قیمت آن را تعیین و آن را منتشر کنید؛ اما در کنار این سادگی، امکانات زیادی نیز در اختیار شماست؛ مانند: قیمت‌گذاری پیشرفته، دسته‌بندی محصولات، پیشنهاد محصولات مرتبط به مشتری، قابلیت فیلترگذاری، اعمال مالیات، اعمال هزینه حمل‌ونقل و ….

add-onهای مختلف افزونه J2Store

یک فروشگاه اینترنتی در ابتدای کار، احتمالا امکانات زیادی نیاز ندارد؛ اما همین که پیشرفت می‌کند و درآمد آن بیش‌تر می‌شود، باید قابلیت‌های بیش‌تری به مشتریان ارائه دهد. برخی از این امکانات پیشرفته‌تر عبارتند از: برنامه‌های وفادارسازی مانند باشگاه مشتریان، کد تخفیف، حمل‌ونقل پیشرفته و …. با استفاده از add-onهای زیادی که برای این افزونه توسعه داده شده است می‌توان این امکانات پیشرفته را به فروشگاه اضافه کرد.

رایگان بودن پلاگین J2Store

این افزونه فروشگاه ساز برای جوملا 3 به شکل کاملا رایگان ارائه می‌شود. همچنین تعداد زیادی افزونه جوملا 3 وجود دارند که می‌توانید به رایگان در کنار این افزونه از آن‌ها استفاده نمایید.

برخی دیگر از قابلیت‌های این افزونه عبارتند از:

  • امکان فروش اشتراک به کاربران
  • قابل استفاده برای سایت‌های فروش بلیط و رزرو 
  • فروش فایل‌های دیجیتال مانند کتاب الکترونیکی، مجله و …
  • نهایی کردن سفارش به صورت تک‌صفحه و با استفاده از فناوری Ajax
  • فیلدهای اختصاصی در صفحه نهایی کردن سفارش
  • امکان خرید بدون نیاز به ثبت‌نام در سایت
  • صدور فاکتور قابل پرینت
  • پشتیبانی از سایت‌های چندزبانه
  • قابلیت مقایسه محصولات

درگاه پرداخت پی‌پینگ؛ راهکاری ایمن برای اتصال افزونه J2Store به شبکه بانکی

پی‌پینگ به عنوان پرداخت‌یار رسمی بانک مرکزی، برای بهره‌‌مندی کاربران خود از امکانات این افزونه، ماژول درگاه پرداخت J2Store را به صورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار داده است. برای استفاده از ماژول درگاه پرداخت فروشگاه ساز J2Store، پس از ثبت‌نام در پی‌پینگ به قسمت آموزش نصب افزونه J2Store مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید