درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
اتصال WHMCS به درگاه پرداخت

درگاه پرداخت WHMCS پی‌پینگ ، سیستم اتوماسیون مالی ویژه هاستینگ

تیم محتوایی پی‌پینگ در سرویس‌های پی‌پینگ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵

WHMCS سرواژه‌ی عبارت Web Host Manager Complete Solution (راهکار کامل مدیریت شرکت هاستینگ) است؛ این ابزار در اصل برای ارائه به شرکت های هاستینگ توسعه داده شده است؛ اما به گونه‌ای طراحی شده که انواع گوناگون کسب‌وکارها می توانند از آن استفاده کنند. تا کنون حدود ۴۵ هزار کاربر در ۲۰۰ کشور دنیا، اتوماسیون‌سازی کسب‌وکار خود را در این بستر انجام داده‌اند. 

WHMCS ، ابزاری برای اتوماسیون‌سازی کسب‌وکار شماست. این سیستم، تمام فرایندهای یک کسب‌وکار را، از مدیریت و ثبت‌نام مشتریان گرفته تا ارائه‌ی خدمات پشتیبانی و صدور صورتحساب، خودکار می‌کند.

شرکت پی‌پینگ، ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای جامع مالی، امکانی را فراهم آورده تا کاربران بتوانند از درگاه‌های امن بانکی در بستر WHMCS استفاده نمایند و با اتصال آن به حساب پی‌پینگ خود، به راحتی می‌توانید از تمام امکانات این سیستم قدرتمند اتوماسیون‌سازی استفاده نمایید.

سیستم اتوماسیون مالی ویژه هاستینگ

راهکارهای متنوع

مهم‌ترین قابلیت‌های WHMCS عبارتند از:

  • استفاده از این سرویس و اتوماسیون‌سازی کسب‌وکار به وسیله‌ی آن، صرفه‌جویی زیادی در وقت و هزینه به دنبال خواهد داشت.
  • با استفاده از WHMCS، ارسال خودکار فاکتورهای زمان‌بندی‌شده و مدیریت اعلان‌ها، به سهولت امکان‌پذیر خواهد بود.
  • WHMCS با اکثر پنل‌های هاستینگ از جمله CPanel ،DirectAdmin و Plesk سازگاری کامل دارد.
  • مدیریت مشتریان در این سیستم بسیار حرفه‌ای و در عین حال ساده است.  در پرتال مشتریان، امکانات متعددی مانند تیکت‌گذاری، دانلود فایل، دسته‌بندی مشتریان، ساخت گروه‌های مختلف محصولات دانلودی و مجازی، امکان ایجاد ثبت انواع دامنه ملی و بین‌المللی و … وجود دارد.
  • ماژولار بودن WHMCS و امکان دسترسی به API و ORM این سیستم، شخصی‌سازی آن را ممکن ساخته و دست برنامه‌نویسان را باز گذاشته است.

WHMCS به واسطه‌ی همکاری عمیقی که با cPanel دارد، توانسته است هماهنگی و یکپارچگی بی‌نظیری بین این دو سیستم ایجاد نماید. البته مجددا یادآوری می‌کنیم که WHMCS مختص شرکت‌های هاستینگ نیست و در هر کسب‌وکاری که به مدیریت خودکار کاربران، مدیریت اعلان‌ها، صدور فاکتور و انجام خودکار عملیات پرداخت نیاز است، WHMCS به کار می‌رود.

قابلیت‌های اسکریپت WHMCS

WHMCS بهترین نرم‌افزار اتوماسیون کسب‌وکار و مدیریت و پشتیبانی از مشتریان است. این اسکریپت امکانات متنوعی مانند تیکت‌گذاری، فاکتورهای زمان‌بندی‌شده، امکان تعریف کاربران مختلف، دسته بندی محصولات و … را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ البته باید توجه کنید که اسکریپت WHMCS رایگان نیست و استفاده از نسخه‌های نال‌شده نیز خطرات امنیتی پرریسکی به دنبال دارد. پیشنهاد می‌کنیم برای استفاده از سرویس‌های WHMCS به طور مستقیم یا غیرمستقیم، اکانت واقعی خریداری کنید.

درگاه پرداخت WHMCS پی‌پینگ

درگاه پرداخت WHMCS

در کشور ما، به دلیل مشکلات اتصال به درگاه‌های بین‌المللی، محدودیت‌های متعددی در حوزه‌ی پرداخت آنلاین وجود دارد. نرم‌افزارها، پلاگین‌ها و اسکریپت‌های مختلف، در حالت عادی قابلیت اتصال به درگاه‌های بین‌المللی را دارا می باشند؛ اما استفاده از درگاه‌های بانکی داخلی در این سرویس‌ها، مستلزم نصب ابزارهایی جداگانه است.

در بخش‌های مختلف سیستم WHMCS، به درگاه پرداخت نیاز داریم. برای مثال، مشتریان پس از بررسی خدمات ما که به صورت حق اشتراک ماهیانه به فروش می‌رسند، خدمتی را انتخاب کرده و آن را خریداری می‌کنند. در بازه‌های مشخص شده، فاکتور آنلاینی برای مشتری صادر می‌شود تا مبلغ توافق‌شده را پرداخت کند. پرداخت این مبلغ از طریق درگاه‌های پرداخت WHMCS صورت می‌گیرد. برای فعال کردن درگاه‌های بانکی داخلی در نرم‌افزار WHMCS، لازم است پلاگین‌های پرداختی مد نظر خود را بر روی آن نصب کنید.

پلاگین درگاه پرداخت WHMCS پی‌پینگ

پی‌پینگ، به منظور بهره‌مندی کامل کاربران از امکانات متعدد WHMCS، پلاگین پرداخت مخصوصی توسعه داده است. با استفاده از این پلاگین و اتصال حساب پی‌پینگ خود به WHMCS، علاوه بر بهره‌مندی از درگاه سریع و امن بانکی، می‌توانید از تمام راهکارها و خدمات پی‌پینگ استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و آشنایی با روند نصب این پلاگین به سایت پی‌پینگ مراجعه نمایید.

 

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید