درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
۱۵ مزیت فاکتور آنلاین برای فریلنسر ایرانی (بخش اول)

۱۵ مزیت فاکتور آنلاین برای فریلنسر ایرانی (بخش اول)

تیم محتوایی پی‌پینگ در کسب و کار ۱۳۹۷/۰۱/۱۸

فریلنسر یا آزاد کار کسی است که به صورت پروژه‌ای با شرکت‌ها و موسسات مختلف همکاری می‌کند، فریلنسر ایرانی با چالش‌های مختلفی روبروست که برای مقابله با آن باید از مهارت و توان کافی برخوردار باشد. در این گزارش و شماره بعد شما را با “15 مزیت فاکتور آنلاین برای فریلنسر ایرانی” آشنا می‌کنیم تا بتوانید با کمک فاکتور آنلاین سیستم پرداخت خودتان را سرو سامان دهید و در نظر کارفرما حرفه‌ای‌تر به نظر برسید:

۱. سر و سامان دادن به دریافت‌ها و تنوع پرداخت‌ها

وقتی به صورت پروژه‌ای کار می‌کنید این به آن معناست که خودتان مدیر خودتان هستید، کارهای حسابداری را باید شخصا انجام دهید، وصول مطالبات وظیفه شماست و از همه مهمتر باید برای موفقیت کسب و کارتان و آینده شغلی‌تان برنامه ریزی کنید.
انجام همه این کارها توسط یک نفر نیاز به مهارت‌های زیادی دارد، فریلنسر ایرانی در این مسیر با دشواری‌های زیادی روبرو می‌شود فاکتور آنلاین می‌تواند بخش مهمی از کارهای شما را برعهده بگیرد. سیستم ارسال فاکتور آنلاین به صورت اتوماتیک برای مشتریان شما فاکتور صادر و ارسال می‌کند و دریافت‌های شما سر و سامان داده و تنوع می‌بخشد. به این ترتیب کارفرما بهانه‌ای برای پرداخت فاکتورهای شما نخواهد داشت.

۲. حرفه‌ای‌تر جلوه کردن در نظر کارفرما

در دنیای فریلنسر ایرانی رقابت بسیار شدید است و برای جذب پروژه‌های بیشتر باید بکوشید خود را به خوبی به کارفرما معرفی کنید و کاملا حرفه‌ای به نظر بیایید استفاده از سیستم فاکتور آنلاین کمک می‌کند در نظر کارفرما حرفه‌ای تر جلوه کنید و مدیر پروژه متوجه شود شما بر امور پرداخت‌ها و دریافت‌های خود نظارت کافی دارید.
به عنوان مثال فاکتور آنلاین پی‌پینگ تمام قابلیت‌های مورد نیاز کسب و کارها، جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان را جهت ارائه فاکتورهایی با طراحی ویژه و با بالاترین کیفیت را فراهم آورده است.

۳. شفافیت مالی

یکی از دشواری‌های کار فریلنسر ایرانی این است که به دلیل مشغولیت ذهنی بعضا از امور مالی خود غافل می‌شود و در بسیاری موارد شفافیت مالی خود را از دست می‌دهد و حتی میزان بدهی و طلب خود را فراموش می‌کند. استفاده از خدمات فاکتور آنلاین به شفافیت مالی شما کمک می‌کند و شما با کمک سیستم آمار و اطلاعاتی در نرم افزارهای فاکتور آنلاین طراحی شده می‌توانید شفافیت مالی قابل قبولی در کار خود داشته باشید و بدون نیاز به استفاده از خدمات حسابدار حرفه‌ای سیستم مالی خودتان را مدیریت کنید.

۴. شکستن مرزهای جغرافیایی

سال‌ها همه کسب وکارها و حتی فریلنسر ایرانی از طریق صدور فاکتور سیستم دریافت و پرداخت‌های خود را مدیریت می‌کرد اما ارسال فاکتور نیازمند زمان بود و همین طور با محدودیت‌های جغرافیایی روبرو بودیم به نحوی که ارسال فاکتور برای شهرستان‌ها و نقاط دور و نزدیک بسیار زمان بر بود و ممکن بود سبب شود بسیاری از مواقع فریلنسر ایرانی از پذیرش پروژه‌های شهرستان‌ها و نقاط و دور و نزدیک باز بماند. اما زمانی که یک سیستم فاکتور آنلاین داشته باشید شکستن مرزهای جغرافیایی و پذیرش پروژه در نقاط دور و نزدیک بسیار ساده‌تر خواهد بود.

۵. تشخیص هویت مشتری

برای فریلنسر ایرانی طبیعی است واریزهایی به حسابش داشته باشد که هیچ ایده‌ای ندارد از چه کسی یا سازمانی صورت گرفته است. بارها برای فریلنسر ایرانی پیش می‌آید اس ام اس بانک به او اطلاع می‌دهد که وجهی به حسابش واریز شده اما هفته‌ها طول می‌کشد تا متوجه شود چه کسی برای او پول واریز کرده است. فاکتور آنلاین تشخیص هویت مشتری را ساده کرده و کمک می‌کند از تمامی واریزهایی که به حسابتان انجام می‌گیرد آگاهی یابید.

۶. افزایش بهره‌وری

برای فریلنسر ایرانی افزایش بهره‌وری بسیار مهم است، این شما هستید که منابع درآمد را شناسایی می‌کنید و هرچقدر بتوانید بهره‌وری خود را افزایش دهید سطح درآمد شما هم ارتقا می‌یابد. بنابراین لازم است از هر روشی که به افزایش بهره‌وری شما کمک می‌کند استفاده کنید، فاکتور آنلاین در وقت و هزینه‌های شما صرفه جویی کرده و به افزایش بهره‌وری شما کمک می‌کند. شما کافی است یک بار فاکتور صادر کنید و بازده‌های زمانی ارسال فاکتور و یادآوری را مشخص کنید، سیستم خودش همه کارها را برعهده می‌گیرد و دیگر لازم نیست شما مجدد برای این کار وقت بگذارید.

۷. دقت بالاتر

فریلنسر ایرانی به دلیلی که باید مولتی تسک (چند مهارتی) باشد ممکن است در مواردی به ویژه در امر صدور فاکتور و تسویه حساب با مشتریان اشتباه کند که می‌تواند از اعتبار و ارزش برند شخصی او بکاهد و فریلنسر را در نظر کارفرماها ناتوان جلوه دهد.
برای پیشگیری از این کار می‌توانید از خدمات فاکتور آنلاین بهره ببرید که امکان خطای انسانی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.
سیستم فاکتور آنلاین پی‌پینگ با ارائه خدمات مدرن و چند وجهی به تمام نیازهایی که ممکن است در خصوص صدور فاکتور، ارسال فاکتور و آمارگیری داشته باشید پاسخ می‌دهد.
برای آشنایی با سایر مزایای فاکتور آنلاین برای فریلنسرها گزارش بعد ما راهم مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید