درگاه پرداخت اختصاصی شارژ ساختمان
هر ساختمان، یک صفحه اختصاصی دریافت پول

در پی‌پینگ می‌توانید یک آدرس وب اختصاصی مانند PayPing.io/@username برای ساختمان یا مجتمع خود ایجاد کنید. با به ‌اشتراک‌گذاری این آدرس در پیام‌رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و... می‌توانید به‌ آسانی و بدون دغدغه از ساکنان ساختمان پول دریافت کنید.

درخواست پول به سادگی ساخت یک لینک
درخواست شارژ ساختمان آنلاین

با سرویس درخواست پول می‌توانید برای ساکنان ساختمان به‌صورت فردی یا جمعی لینک درخواست پول با مبلغ و توضیح از ‌پیش ‌تعیین ‌شده ایجاد کنید. توضیحات درخواست به همراه لینک پرداخت به‌صورت خودکار برای آن‌ها پیامک می‌شود و ساکنان با مراجعه به لینک، بعد مشاهده توضیحات، وارد صفحه پرداخت می‌شوند.

گزارش واریز شارژ ساختمان

صرفه ‌جویی در زمان با گزارش‌گیری دقیق از واریزی‌ها

به کمک سرویس آیتم مالی می‌توانید برای هر موضوع و موردی مانند شارژ هر ماه، هزینۀ تعمیرات، هزینۀ نظافت و... لینک پرداخت به همراه QR Code اختصاصی ایجاد کنید تا با پرداخت هر آیتم توسط ساکنان، امکان گزارش‌گیری ساده و تفکیک‌شدۀ آن آیتم برای شما فراهم باشد.
ارسال فاکتور آنلاین برای دریافت شارژ ساختمان

دریافت هزینه‌های دوره‌ای بدون پیگیری

با سرویس فاکتور آنلاین می‌توانید باتوجه‌ به هر موضوع مالی برای ساکنان خود فاکتور آنلاین ایجاد کنید. اگر هر ماه مبلغ ثابتی را از ساکنان دریافت می‌کنید، می‌توانید یک فاکتور زمان‌بندی‌شده ایجاد کنید. لینک پرداخت این نوع فاکتور در زمان از ‌پیش‌ تعیین‌ شد‌ه‌ی شما از طریق پیامک و یا ایمیل، به‌صورت خودکار برای ساکنان ارسال می‌شود.
دریافت شارژ ساختمان با موبایل پوز

دریافت پول با پوز جیبی در محل ساختمان

با استفاده از دستگاه موبایل پوز (mPos) و اتصال به حساب مدیر، در محل ساختمان، هزینه‌ها را دریافت کنید. موبایل پوز به اپلیکیشن فاکتور آنلاین پی‌پینگ متصل می‌شود. شما می‌توانید به‌صورت حضوری و با سرعتی بیشتر از پرداخت اینترنتی، مبالغ را از ساکنان ساختمان جمع‌آوری کنید.