اسکریپت دونیت

اسکریپت حمایت مالی پی‌پینگ، ابزاری برای دریافت کمک‌‌‌های مالی مخاطبان بر روی وبسایت اختصاصی شماست که علاوه بر زیبایی‌ بصری و تجربه‌ی بی‌نظیر کاربری، فرایند دریافت دونیشن را بسیار راحت‌تر و سریع‌تر کرده است. این اسکریپت در حقیقت یک کد جاوااسکریپت است که با قرارگیری در صفحات مختلف سایت شما، دکمه‌ی اختصاصی حمایت مالی را به آن صفحات اضافه می‌کند. با کلیک بر روی این دکمه، صفحه حمایت مالی به صورت پاپ‌‌‌‌آپ باز می‌‌‌‌شود.

صفحه شخصی حمایت مالی

برای تامین هزینه‌‌ی فعالیت‌های اجتماعی، تولید محتوا، ارائه آموزش و … که به صورت رایگان و داوطلبانه انجام می‌گیرند، می‌توان یک صفحه شخصی حمایت مالی در پی‌پینگ ایجاد و از طریق آن از حامیان و علاقه‌‌مندان برای کمک مالی دعوت کرد.
حمایت مالی آنلاین درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
حمایت مالی آنلاین درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

تامین مالی جمعی

برای تامین مالی جمعی هزینه‌های یک فعالیت مشخص می‌توان در بخش آیتم مالی با تعریف ایده‌ی خود از مخاطبان درخواست شود که به منظور مشارکت و براساس توان مالی خود، به حمایت از انجام این فعالیت بپردازند.

اطلاعات بیشتر
افزونه حمایت مالی آنلاین درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

افزونه حمایت مالی

برای استفاده از پنجره پاپ‌‌‌آپ حمایت مالی پی‌‌‌پینگ در سایت‌‌‌های وردپرسی، می‌‌‌توانید از افزونه حمایت مالی استفاده نمایید؛ همچنین با فعالسازی افزونه‌ی donate و یا افزونه‌ی Give درگاه پرداخت پی‌پینگ می‌توانید انواع فرم حمایت مالی را در سایت خود قرار دهید تا کسانی که از دانش یا خدمات ارائه شده بهره می‌برند در صورت تمایل هر مبلغی که مد نظرشان است را برای حمایت و در جهت ادامه‌ی فعالیت‌های فرد یا سازمان پرداخت کنند.

مشاهده پلاگین‌ها