دریافت آنلاین پول با اطلاعات کامل پرداخت با عضویت در پی‌پینگ یک لینک و QR Code مخصوص به خود دریافت می‌کنید. برای دریافت پول از مشتریان نیاز به ارائه اطلاعات کارت بانکی ندارید. لینک یا QR Code اختصاصی خود را برای مشتریان ارسال می‌کنید، مشتری شما با چند کلیک پول را آنلاین به حساب شما واریز می‌کند.
دریافت آنلاین پول از مشتری
دریافت آنلاین پول از مشتری با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
آیتم مالی

اگر خدمات شما نرخ مشخصی دارند، می‌توانید با استفاده از گزینه آیتم مالی در حساب پی‌پینگ، خدمات خود را تعریف و با اشتراک گذاری لینک آن با مشتریان از طریق پیامک، ایمیل، سایت و شبکه‌های اجتماعی، هزینه خدمات را به سادگی دریافت کنید.
با ثبت هر تراکنش، گزارش کاملی از پرداختی‌ها با جزئیات تاریخ، پرداخت‌کننده، میزان فروش هر خدمت به تفکیک و وضعیت واریز به شما نمایش داده می‌شود.

مشاهده آیتم مالی
واریز آنی سهم از درآمد به پیمانکاران
تسهیم پول پیمانکار با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

اگر به پیمانکاران از بابت هر خدمت سهم پرداخت می‌کنید قطعاً می‌دانید که تسهیم و واریز پول بین ذی‌نفعان به دقت و زمان زیادی نیاز دارد. با عضویت در پی‌پینگ و استفاده از قابلیت تسهیم پول، سهم پیمانکار و سایر ذی‌نفعان به ‌صورت خودکار در لحظه واریز پول سهم‌بندی و پرداخت می‌شود.

گزارش مالی با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
یکپارچه‌سازی دریافتی‌ها

بعد از پرداخت هر فاکتور و ثبت تراکنش، مبلغ مورد نظر در سیستم ثبت می‌شود. شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای گزارش وجوه واریز شده به حساب‌های خود را بررسی و مشاهده کنید. دریافت گزارش‌های مالی و بررسی وضعیت شرکت به این ترتیب بسیار ساده خواهد شد.