ثبت نام تورها و پکیج‌های مسافرتی برای جذب گردشگران به مجموعه‌ی خود می‌توانید توضیحات تورها اعم از ظرفیت، هزینه، مدت و … و همچنین فرم مشخصات متقاضیان این تورها را در بخش آیتم مالی پی‌پینگ تعریف کرده و لینک آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
ثبت نام تور مسافرتی درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
صدور فاکتور آنلاین
صدور فاکتور آنلاین درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ

برای سهولت دریافت هزینه‌ از مجموعه‌ها می‌توانید از سرویس فاکتور آنلاین پی‌پینگ استفاده کنید. بعد از صدور فاکتور، پیامکی حاوی توضیحات و لینک پرداخت برای مشتری ارسال می‌شود و مشتری می‌تواند به صورت آنلاین اقدام به پرداخت هزینه‌ی تور کند.

تسهیم پول درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
تسهیم درآمد بین کارمندان مجموعه

با استفاده از سرویس تسهیم مالی پی‌پینگ می‌توانید سهم هریک از کارمندان مجموعه‌ی گردشگری و بوم‌گردی خود مانند بازاریابان، راهنمایان سفر و همچین سهم افرادی که خانه‌های خود را برای کرایه در اختیار گردشگران قرار می‌دهند را از پیش تعیین کنید تا درآمد حاصل در لحظه‌ی پرداخت به صورت اتوماتیک به حساب پی‌پینگ آن‌ها واریز شود.

سرویس پلتفرمی پرداخت
موبایل پوز

با اتصال اپلیکیشن موبایل پی‌پینگ به دستگاه موبایل پوز می‌توانید نیاز به پرداخت پول نقد و مراجعه به دستگاه‌های ATM برای خدمات اختیاری خارج از هزینه‌ی تور را تا حد امکان کاهش دهید.

تخفیف تور مسافرتی درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
تعریف تخفیف‌های ویژه

شما می‌توانید با تعریف درصد یا مبلغ مشخصی تخفیف بر روی تورهای مختلف خود و ارائه‌ی کد آن به مشتریان ویژه مانند گردشگرانی که همیشه از مجموعه‌ی شما بلیت تهیه می‌کنند و یا تعریف کد تخفیف گروهی برای مدارس و دانشگاه‌ها که تعداد بیشتری مشتری برای شما دارند، فروش بهتری برای مجموعه‌ی خود و شرایط خرید به صرفه‌تری برای این دسته از مشتریان ویژه فراهم کنید.