برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی برای ثبت نام کلاس‌ها و رویدادهایی که توسط دانشگاه و یا انجمن علمی دانشگاه برگزار می‌شود، می‌توانید از سرویس آیتم مالی پی‌پینگ استفاده کنید و مشخصاتی چون ظرفیت، زمان، هزینه و ... را به شکل دقیق و منظم مشخص کرده، لینک ثابت مخصوص آن را دریافت کنید و در سایت و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بذارید .همچنین برای سهولت دسترسی متقاضیان می‌توانید QR Code مخصوص هر آیتم را روی پوسترها قرار دهید.
ثبت نام کلاس انجمن علمی با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
تخفیف شهریه کلاس با درگاه پرداخت اختصاصی پی پینگ
ارائه تخفیف برای کلاس‌ها و رویدادها

برای کلاس‌های آموزشی یا رویدادهای خود کد تخفیف‌های مبلغی و یا درصدی تعریف کنید. این کد تخفیف‌ها را می‌توانید برای ثبت نام‌های زود هنگام، تخفیف‌های گروهی، تخفیف مربوط به هر دانشکده و … در نظر بگیرید.

اتصال سایت به درگاه پرداخت آنلاین

با استفاده از وب سرویس و یا پلاگین‌های پی‌پینگ، سایت دانشگاه و یا انجمن علمی را به درگاه پرداخت اتصال دهید.
برای مثال با استفاده از پلاگین گرویتی فرم می‌توانید در سایت وردپرسی خود فرم دلخواه را ایجاد کنید و از طریق درگاه پرداخت پی‌پینگ، هزینه‌ها را دریافت کنید.

اتصال اپلیکیشن پی‌پینگ به موبایل پوز
ثبت نام حضوری کلاس با موبایل پوز

برای ثبت نام‌های حضوری، می‌توانید ازطریق دستگاه موبایل پوز پی‌پینگ، هزینه‌ی ثبت نام را دریافت کنید و اطلاعات این پرداخت را در پنل کاربری پی‌پینگ خود مشاهده کنید.

امور اداری مربوط به دانشگاه و انجمن علمی از طریق فاکتور آنلاین پی‌پینگ برای انجام امور اداری بین انجمن علمی و دانشگاه و یا شرکت‌هایی که قصد دارند انجمن علمی برای آن‌ها کلاس‌هایی برگزار کند و پیگیری پرداخت آن‌ها در زمان مقرر می‌توانید از سرویس فاکتور آنلاین پی‌پینگ استفاده کنید.
صدور فاکتور آنلاین برای انجمن علمی
گزارش شرکت کننده های کلاس و رویداد
دریافت فایل خروجی از شرکت کنندگان

با ورود به بخش گزارش‌ها و دریافت فایل خروجی از اطلاعات ثبت نام کنندگان، روند پذیرش آن‌ها در ابتدای کلاس یا رویداد را پیگیری کنید.