پرداخت قسط آنلاین وام خانوادگی
دستیار حسابداری که هرگز نداشته‌اید

پرداخت صندوق‌های قرض الحسنه خانوادگی معمولا در بازه‌ی زمانی مشخصی انجام می‌شود، سیستم فاکتور آنلاین ما به صورت منظم و کاملا اتوماتیک برای اعضا فاکتور ارسال می‌کند تا قسط خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به داشتن شماره کارت شخص وام گیرنده پرداخت کنند. همچنین با اتصال حساب پی‌پینگ به سرویس حسابداری آنلاین، مسائل مربوط به حسابداری قرض‌الحسنه را به راحتی انجام دهید.

سرویس فاکتور آنلاین
اپلیکیشن مدیر قرض‌الحسنه خانوادگی با نصب اپلیکیشن پی‌پینگ می‌تواند به راحتی و از طریق تلفن همراه خود عملیات درخواست وجه را انجام دهد و از پرداخت‌های اعضا گزارش دریافت کند.
ارسال درخواست پرداخت قسط آنلاین وام خانوادگی

شفافیت و گزارش مالی


سیستم گزارش‌دهی پی‌پینگ بسیار دقیق و منظم بوده و به شما این امکان را می‌دهد که جهت شفاف سازی فرآیند کار قرض‌الحسنه کلیه اطلاعات و آمار مربوطه را با سایر اعضای صندوق به اشتراک بگذارید.

گزارش پرداختی های قسط آنلاین وام خانوادگی
یک‌ بار برای همیشه به صندوق خود سر و سامان بدهید

سر و سامان دادن به صندوق قرض‌الحسنه خانوادگی شما با این پلتفرم بسیار ساده خواهد شد. کافیست یک فایل اکسل از کلیه اعضا و اطلاعات مالی آن‌ها تهیه کنید و در پی‌پینگ به ثبت برسانید از آن لحظه به بعد می‌توانید به صورت مستمر پیام‌های یادآوری پرداخت اقساط از طریق ایمیل و پیامک، ارسال فاکتور و دریافت آنلاین اقساط را برعهده می‌گیریم.