درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
معرفی بهترین درگاه پرداخت مستقیم

بهترین درگاه پرداخت مستقیم

تیم محتوایی پی‌پینگ در کسب و کار ۱۴۰۱/۰۸/۳۰

با گسترش کسب و کارهای آنلاین برای فروش محصولات فیزیکی و مجازی، داشتن بهترین درگاه پرداخت مستقیم برای صاحبان مشاغل امری حیاتی و ضروری به‌حساب می‌آید. در کشور ایران درگاه‌های پرداخت در دو نوع درگاه پرداخت مستقیم و درگاه پرداخت واسط شناخته می‌شوند. در حال حاضر 12 شرکت به صورت انحصاری زیر نظر سامانه شاپرک اجازه ارائه خدمات پرداخت آنلاین را دارند که به این شرکت‌ها «PSP» گفته می‌شود.

در حقیقت زمانی‌که از درگاه پرداخت مستقیم صحبت به میان می‌آید، دریافت درگاه از این شرکت‌ها مدنظر است اما درگاه واسط به عنوان واسط بین شخص و یکی از شرکت‌های PSP عمل می‌کند. بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط در کشور دارای ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به‌فردی هستند که خدمات بهتر و کامل‌تری را در زمینه پرداخت آنلاین به کاربران ارائه می‌دهند. حال چنانچه به تازگی کسب و کار خود را بر بستر اینترنت راه‌اندازی کرده‌اید و به دنبال انتخاب بهترین درگاه ‌پرداخت هستید، توصیه می‌کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید؛ زیرا در اینجا تلاش خواهیم کرد تا لیست کاملی از بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط را ارائه دهیم.

معرفی بهترین درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم و واسط (2022)

شاید بهتر باشد که ابتدا توضیح دهیم که درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟ در‌گاه پرداخت اینترنتی به سایت‌ها یا ابزارهایی اطلاق می‌شود که کاربران می‌توانند از طریق آن‌ها هزینه خرید محصولی را در فضای کسب و کار آنلاین پرداخت کنند. امروزه افراد با داشتن رمز دوم کارت بانکی یا رمز پویا، می‌توانند به راحتی در چند دقیقه به وسیله درگاه پرداخت اینترنتی هزینه‌ها را به صورت آنلاین پرداخت کنند. به‌طور کلی دو نوع درگاه پرداخت مستقیم و واسط توسط مشاغل آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند که بهترین درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم و واسط با توجه به خدماتی که به کاربران ارائه می‌دهد، تعیین می‌شود.

آشنایی با درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم و واسط

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که درگاه پرداخت مستقیم چیست؟

چه تفاوتی با درگاه پرداخت واسط (غیرمستقیم) دارد؟

در پاسخ به این سوالات باید گفت که درگاه پرداخت مستقیم به این معنی است که کاربر به صورت مستقیم از خود بانک درگاه پرداخت را طی انجام مراحل بانکی دریافت خواهد کرد اما درگاه پرداخت واسط به سایت‌هایی گفته می‌شود که با دریافت مجوز از PSP به عنوان پرداخت یار یا ابزار پرداخت اینترنتی کسب و کارها فعالیت می‌کنند که در این نوع درگاه دیگر لازم نیست متقاضی به بانک مراجعه کرده و مراحل متعدد بانکی را طی کند.

بهترین در‌گاه‌ پرداخت مستقیم و واسط هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند که متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایط و نیازشان به انتخاب هر کدام از این درگاه‌های پرداخت آنلاین اقدام کنند. برای مثال در درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم هیچ‌گونه کارمزدی به بانک پرداخت نخواهد شد، برند و نام سایت متقاضی در صفحه پرداخت نمایش داده می‌شود و پایداری بالایی دارد اما از معایب این نوع درگاه، می‌توان به لزوم دریافت نماد الکترونیکی کسب و کار اینترنتی (اینماد)، دریافت مجوز از سازمان مربوطه کسب و کار، ندادن خدمات به اپلیکیشن‌ها و کانال‌ها و … اشاره کرد. در نقطه مقابل درگاه پرداخت واسط از مزایایی چون ارائه خدمات به کانال‌ها و اپلیکیشن‌ها، الزامی نبودن دریافت اینماد، سرعت بالا در اخذ درگاه پرداخت، بدون نیاز به سند یا اجاره نامه ملکی و … برخوردار است اما معایبی چون دریافت مبلغی بین 0.5 تا 1 درصد از هر تراکنش، نمایش ندادن نام برند و سایت در صفحه پرداخت، پایداری کمتر و … دارد.

بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی بین‌المللی در سال 2022 کدامند؟

در حال حاضر درگاه های پرداخت اینترنتی متعددی در ایران و سراسر جهان مشغول ارائه خدمات به متقاضیان هستند که افراد می‌توانند با توجه به شرایط کسب و کار و نوع نیازشان از خدمات بهترین درگاه پرداخت اینترنتی مورد نظر خود استفاده کنند. امروزه با رشد و محبوبیت پرداخت ارزی، سیستم‌های پرداخت آنلاین به فروشندگان سنتی و آنلاین این امکان را می‌دهند تا بستری امن را برای پرداخت از طریق کارت‌های اعتباری یا کیف پول دیجیتال مشتریان فراهم کنند. از آنجایی‌که که درگاه های پرداخت اینترنتی برای رشد کسب و کارها حائز اهمیت هستند، در ادامه 3 نمونه از بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط در سال 2020 را معرفی می‌کنیم:   

1-   درگاه پرداخت PayPal

درگاه پرداخت پی پال یکی از معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین درگاه های پرداخت اینترنتی در سراسر جهان به‌شمار می‌آید و جزو بهترین درگاه‌های پرداخت برای کسب و کارهای آنلاین محسوب می‌شود. افزودن پی پال به عنوان یک روش پرداخت بسیار ساده بوده و متقاضیان می‌‌توانند تنها با ایجاد حساب کاربری به اضافه کردن دکمه Pay by PayPal»» در وب‌سایت خود اقدام کنند. این درگاه پرداخت به کاربران اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های انجام شده با اکسپرس، ویزا ، مستر کارت، دیسکاور و پی پال کردیت را بپذیرند و با پلتفرم‌های تجارت الکترونیک چون Shopify، Squarespace،‌‌‌BigCommerce  وWooCommerce  ادغام شوند.   

2-   درگاه پرداخت  Authorize.Net

Authorize.Net یکی از قدیمی‌ترین ارائه‌دهندگان سرویس درگاه پرداخت اینترنتی در دنیا به‌حساب می‌آید که تعداد زیادی از انواع پرداخت‌ها را نسبت به سایر درگاه‌های پرداخت می‌پذیرد. همچنین این درگاه یکی از معدود درگاه‌هایی است که پرداخت‌های انجام شده با پی پال را قبول می‌کند. کاربران می‌توانند به راحتی از طریق حساب بازرگانی فعلی خود از درگاه پرداخت Authorize.net استفاده کنند. از امکانات حساب بازرگانی و درگاه پرداخت Authorize.net، می‌توان به صدور فاکتور، تکرار پرداخت، مدیریت اطلاعات مشتری، پرداخت با موبایل، سیستمPOS  مجازی و … اشاره کرد.   

3-   درگاه پرداخت  WePay

درگاه پرداخت  WePayیک پلتفرم پرداخت گروهی همتا به همتا است که یک حساب بازرگانی یکپارچه را از طریقChase Merchant Services  با یک درگاه پرداخت به کاربران ارائه می‌دهد. این درگاه یکی از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی در دنیا به‌حساب می‌آید که پرداخت‌های انجام‌شده توسط کارت‌های اعتباری شناخته‌شده چونChase Pay  و ACH را می‌پذیرد. بازرگانان با استفاده از یک ایمیل می‌توانند حساب خود را راه‌اندازی کرده و بلافاصله پرداخت‌ها را دریافت کنند. این درگاه پرداخت از ویژگی‌های قابل تغییر و سفارشی برخوردار است؛ از این‌رو مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.   

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی در ایران کدام است؟

بدون تردید انتخاب یک درگاه پرداخت اینترنتی مناسب بر روی میزان فروش سایت تاثیر به‌سزایی خواهد داشت؛ از این‌رو صاحبان مشاغل آنلاین همواره به دنبال بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط هستند تا حس امنیت و رضایت را برای خود و مشتریان به ارمغان آورند. حال بسیاری از متقاضیان این سوال را در ذهن دارند که بهترین درگاه پرداخت اینترنتی کدام است؟ بدون تردید برای رسیدن به پاسخ این سوال باید مزایا و معایب هر یک از درگاه های پرداخت اینترنتی مستقیم و غیرمستقیم فعال در کشور را بررسی کرد تا بتوان بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط را شناخت.

لیست بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی 1401

بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط با توجه به نوع خدماتی که به متقاضیان ارائه می‌دهد، معرفی خواهد شد. به‌طور کلی دو نوع درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم و غیر‌مستقیم در سطح کشور به عنوان روش آسان پرداخت، آماده ارائه خدمات به کاربران هستند. در ادامه لیست بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی 1401 در ایران را مشاهده می‌کنید:

1-   بهترین درگاه پرداخت مستقیم

درگاه های پرداخت اینترنتی مستقیم نوعی درگاه برای ارائه خدمات پرداخت آنلاین هستند که برای دریافت آن‌ها باید به بانک‌های اصلی کشور مراجعه کرد و مطابق با سیستم بانکی، ارائه مدارک و طی کردن مراحل لازم را انجام داد تا درگاه پرداخت مستقیم بانکی دریافت شود. از بهترین درگاه پرداخت مستقیم در سال 1401 با توجه به خدمات و تجربه کاربران، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درگاه پرداخت بانک ملی
 • شرکت به پرداخت ملت
 • شرکت پرداخت الکترونیکی پاسارگاد
 • شرکت پرداخت الکترونیکی سامان
 • شرکت تجارت الکترونیکی پارسیان
 • شرکت خدمات نوین داده ورزی سداد

2-   بهترین درگاه پرداخت واسط

درگاه پرداخت واسط یا غیرمستقیم از سری سرویس‌های پرداخت یار است که توسط شرکت‌های فعال زیر نظر سامانه شاپرک به متقاضیان ارائه می‌شود. کلیه درگاه‌های پرداخت واسط علاوه بر ارائه خدمات به وب‌سایت‌ها، برای استفاده اپلیکیشن‌ها، کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی کسب و کار مناسب هستند. دریافت درگاه پرداخت واسط به هیچ مراحل اداری نیاز ندارد و متقاضیان می‌توانند با انجام مراحلی ساده به دریافت بهترین درگاه پرداخت واسط اقدام کنند. از بهترین درگاه پرداخت واسط در سال 1401، می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • پی پینگ
 • زیبال
 • سیزپی
 • نکست پی
 • آیدی پی
 • پی دات آی آر
 • باهمتا
 • رایان پی
 • پردانو
 • زرین پال

بهترین درگاه پرداخت واسط برای سایت

در حال حاضر سایت‌هایی وجود دارند که تسهیلات و خدمات مرتبط با درگاه های پرداخت اینترنتی واسط را زیر نظر سامانه شاپرک را به کاربران ارائه می‌دهند. از آنجایی‌که پس از طراحی سایت یکی از مهمترین موارد برای فروشندگان آنلاین محصولات، نحوه دریافت وجه بر روی بستر امن و قابل پیگیری است، انتخاب بهترین درگاه پرداخت واسط برای سایت بسیار حائز اهمیت خواهد بود. در ادامه برخی از بهترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی واسط مناسب برای وب‌سایت را به‌طور کامل معرفی می‌کنیم: 

درگاه پرداخت پی پینگ

درگاه پرداخت پی پینگ یکی از قدیم‌ترین و معتبرترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی است که با ارائه خدمات باکیفیت توانسته محبوبیت زیادی را بین مخاطبان و کاربران به دست بیاورید. پی پینگ پرداخت‌یار رسمی بانک مرکزی است و با داشتن زیرساخت مناسب توانسته است تعداد تراکنش‌های ناموفق را به حداقل برساند. همچنین با داشتن انواع پلن‌های مختلف برای تعرفه‌ها و استفاده از سرویس‌هایش کاربران می‌توانند از طیف متنوعی از خدمات استفاده کنند. علاوه بر درگاه پرداخت، پی پینگ سرویس‌های لینکی متنوعی دارد که کاربران می‌توانند برای کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنند، این سرویس‌های لینکی شامل صفحه شخصی، فاکتور آنلاین و آیتم مالی هستند. گفتنی است پی پینگ اپلیکیشن موبایلی نیز دارد همچنین برای سایت‌ها و فروشگاه‌های مختلف، پلاگین‌ها و افزونه‌های کاربردی و مناسبی را توسعه داده است بنابراین سایت‌ها می‌توانند به سادگی با نصب این پلاگین‌ها درگاه پرداخت پی پینگ را متصل کنند. از مزایای پی پینگ می‌توان به پشتیبانی حرفه‌ای و سریع، پایداری درگاه پرداخت، کارمزد منطقی، سرویس‌های لینکی پیشرفته، پلاگین‌های توسعه ‌یافته، اعتبار برند، تسویه سریع و … اشاره کرد.

درگاه واسط زیبال

در سال های اخیر یکی از بهترین شرکت‌های ارائه‌دهنده درگاه پرداخت واسط برای کسب و کارهای اینترنتی، درگاه واسط زیبال بوده است که به عنوان پرداخت یار رسمی بانک مرکزی فعالیت می‌کند. متقاضیان برای دریافت این درگاه پرداخت اینترنتی باید به ثبت نام در وب‌سایت زیبال و احراز هویت اقدام کنند. این درگاه پرداخت اینترنتی واسط با سرعت بالا و پایداری عالی توانسته نرخ تراکنش‌های موفق کسب و کار‌های آنلاین را به طرز چشمگیری افزایش دهد. از مزایای درگاه زیبال، می‌توان به مسیردهی هوشمند، ارائه اپلیکیشن پرداخت، دریافت درگاه پرداخت در کوتاهترین زمان ممکن، پشتیبانی سریع، کارمزد کم، ارائه انواع پلاگین و افزونه‌های فروشگاهی مورد نیاز برای نصب درگاه پرداخت به صورت رایگان و … اشاره کرد. از نکات منفی درگاه پرداخت زیبال که کاربران به آن اشاره دارند، ارائه نکردن اپلیکیشن درگاه پرداخت برای سیستم عامل IOS است. 

درگاه واسط زرین پال

انتخاب بهترین درگاه پرداخت مستقیم یا غیرمستقیم برای کسب و کارهای آنلاین به عوامل متعددی بستگی دارد که در این میان زرین پال از شرکت‌های ارائه درگاه پرداخت واسط است که با ارائه پشتیبانی سریع و خدمات حرفه‌ای توانسته جایگاه مناسبی در میان صاحبان مشاغل پیدا کند. متقاضیان درگاه پرداخت زرین پال باید از طریق سایت یا اپلیکیشن ثبت نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند درگاه پرداخت را دریافت کنند. لازم به ذکر است که این درگاه اینترنتی شرایطی را فراهم کرده است که کاربران بتوانند در هر زمان، پول خود را با کسر نیم درصد از مبلغ حساب از دستگاه خودپرداز دریافت کنند. از مزایای زرین پال، می‌توان به پشتیبانی سریع و حرفه‌ای، امکان دریافت زرین کارت، ارائه درگاه پرداخت با نام برند کسب و کار، ارائه اپلیکیشن کاربردی با کارایی آسان، تسویه بدون کارمزد در روزهای سه شنبه و … اشاره کرد.     

درگاه پی دات آی آر

پی دات آی آر از درگاه‌های پرداخت مجموعه سامان کیش بوده که پس از غیرفعال شدن درگاه پرداخت پی لاین شروع به فعالیت کرده است. این درگاه یکی از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی در ایران است که برای سایت‌های فروش محصول پیشنهاد مناسبی خواهد بود. از مزایای درگاه پی دات آی آر باید به مواردی چون ارائه کیف پول (به صورت مجزا برای چندین سایت)، امکان ساخت فرم پرداخت دلخواه، پشتیبانی عالی و حرفه‌ای، کارمزد پایین و … اشاره کرد.

درگاه نکست پی

در میان انواع بهترین درگاه‌های پرداخت مستقیم و غیرمستقیم، درگاه پرداخت واسط نکست پی یکی از بهترین درگاه‌های پرداخت فعال در کشور به‌شمار می‌آید که خدمات مناسبی به کاربران ارائه می‌دهد. این درگاه در زمانی‌که درگاه پرداخت بانک با مشکل مواجه شود، به صورت خودکار پرداخت‌کننده را به درگاه دیگری متصل خواهد کرد. از مزایای درگاه نکست پی، می‌توان مواردی از قبیل ارائه خدمات بدون دریافت کارمزد به مدت 45 روز، پرداخت به موقع، دریافت درگاه در سریع‌ترین زمان ممکن، امکان کسب درآمد از طریق معرفی اعضا و … را نام برد اما از معایب این درگاه پرداخت باید به ارائه نکردن درگاه با نام و برند کسب و کار اشاره کرد. 

درگاه آیدی پی

درگاه واسط آیدی پی با دروپال که یک سیستم مدیریت محتوا است، ساخته شده و برای دریافت و پرداخت هزینه بین دو کاربر پیشنهاد مناسبی خواهد بود. با استفاده از CMS امکان ساخت صفحه پرداخت اینترنتی شخصی وجود دارد و کاربران می‌توانند تنظیمات فیلدهای مختلف صفحه را طوری تعریف کنند که اطلاع‌رسانی از طریق پیامک، ایمیل و ربات تلگرام انجام شود. از امکانات بی‌نظیر در صفحه پرداخت شخصی این درگاه، می‌توان به ایجاد آدرس دلخواه برای صفحه پرداخت شخصی، امکان انتخاب حساب مقصد برای واریز در صفحه پرداخت شخصی، نمایش آیکون شبکه‌های اجتماعی یا سایت، انتخاب تصویر پروفایل و … اشاره کرد. این درگاه برای افرادی که وب‌سایت ندارند و از تبلیغات و کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی درآمد کسب می‌کنند، پیشنهاد ایده‌آلی خواهد بود.

درگاه رایان پی

در کنار انواع بهترین درگاه‌های پرداخت مستقیم، درگاه پرداخت رایان پی به عنوان یک درگاه واسط با بیشترین میزان پایداری مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این درگاه زیر‌‌مجموعه هلدینگ رایانمهر بوده که در زمینه رایانه و حوزه‌های وابسته به آن در ایران فعالیت دارد. فرایند ثبت نام و احراز هویت در رایان پی کمتر از 2 ساعت کاری زمان نیاز دارد تا درگاه پرداخت ارائه شود. از مزایای درگاه پرداخت رایان پی، می‌توان به تعرفه کارمزد پایین برای فروشگاه‌‌های فاقد وب‌سایت، ارائه افزونهCMS ها و ارائه درگاه شخصی و اختصاصی برای فروشگاه‌های شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد. حال بسیاری از کاربران نسبت به ارائه نشدن اپلیکیشن موبایلی رایان پی، دسترسی نداشتن به پنل کاربری و کارمزد بالا برای وب‌سایت‌ها‌ی فروشگاهی اعلام نارضایتی کرده‌اند.

درگاه سیزپی

در میان لیست بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط گزینه‌های متعددی مشاهده می‌شود که سیزپی در زمینه ارائه درگاه مستقیم و واسط به صورت همزمان فعالیت دارد. حال بسیاری از کاربران به دنبال بهترین درگاه پرداخت واسط هستند تا از آن به عنوان یک روش آسان پرداخت برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنند. درگاه پرداخت سیزپی از سری درگاه‌های پرداخت محبوب به‌حساب می‌آید که خدمات متنوعی نظیر درگاه شخصی برای شبکه‌های اجتماعی، صدور فاکتور آنلاین و پلاگین‌های مناسب برای سیستم‌های مدیریت محتوا را به کاربران ارائه می‌دهد. از معایب درگاه پرداخت سیزپی، می‌توان به ارائه نشدن اپلیکیشن، ظاهر خسته‌کننده سایت و پنل کاربری و تسویه حساب زمان‌بر (24 تا 72 ساعت برای درگاه غیرمستقیم) اشاره کرد.

نکات مهم برای انتخاب بهترین درگاه پرداخت اینترنتی

بدون تردید انتخاب بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط از میان تنوع درگاه‌های فعال امری سخت و دشوار خواهد بود. بسیاری از متقاضیان دریافت درگاه پرداخت اینترنتی با در نظر گرفتن این موضوع که بهترین درگاه پرداخت مستقیم یا واسط بر روی حفظ امنیت پول مشتریان و اعتماد آن‌ها به فروشگاه اینترنتی تاثیر زیادی دارد و به افزایش فروش کسب و کار کمک شایانی می ‌کند، این سوال را در ذهن دارند که بهترین درگاه پرداخت اینترنتی چه ویژگی‌هایی دارد؟! در ادامه به برخی از نکات مهم برای انتخاب بهترین درگاه پرداخت اینترنتی اشاره می‌کنیم:

 • امنیت: داشتن امنیت بالا یک ویژگی مهم برای درگاه اینترنتی خوب است تا مشتریان پس از خرید دچار مشکل شوند و بتوانند همواره به سایت فروش اعتماد کنند.
 • میزان کارمزد: اغلب درگاه‌های واسط این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌کنند که کارمزد از چه کسی (صاحبان کسب و کار یا مشتری) کسر شود؟ بنابراین انتخاب درگاه پرداخت با کمترین کارمزد یکی از مهمترین دغدغه‌های کاربران خواهد بود.
 • سازگاری با سیستم مدیریت محتوا: بهترین درگاه‌های پرداخت مستقیم یا واسط باید با سیستم مدیریت محتوا (CMS) سایت کاملا سازگار باشد و افزونه اتصال به سایت را ارائه دهد.
 • تجربه کاربری: بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط از سرعت بالا و تجربه کاربری مناسبی برخوردار است؛ زیرا کندی در فرایند پرداخت سبب خروج مشتری از سایت خواهد شد.
 • پشتیبانی از دستگاه‌‌های گوناگون: با توجه به گسترش دستگاه‌های هوشمند چون گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و …، بهترین درگاه پرداخت مستقیم یا واسط باید بتواند بستر خرید مناسبی را برای کلیه دستگاه‌ها فراهم کند.
 • پشتیبانی 24 ساعته: یک درگاه پرداخت خوب باید پشتیبانی 24 ساعته به کاربران ارائه دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل در تراکنش‌ها نسبت به رفع آن در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام کند.  

جمع‌بندی

امروزه داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی برای کسب و کارهای آنلاین حائز اهمیت است. متقاضیان می‌توانند از میان لیست بهترین درگاه پرداخت مستقیم و غیر‌مستقیم به انتخاب بهترین گزینه با توجه به نیازشان اقدام کنند. به‌طور کلی متقاضیان دریافت درگاه پرداخت اینترنتی پیش از انجام هر اقدامی باید استعلام درگاه پرداخت از روش‌های مختلف را انجام دهند. در این مطلب سعی کردیم تا لیست بهترین درگاه پرداخت مستقیم و واسط را در اختیار کسب و کارهای آنلاین قرار دهیم تا افراد با دید بازتری نسبت به دریافت درگاه پرداخت اقدام کنند.

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید